Vytvořte si harmonickou zahradu

Dům už máte postavený a zařízený, takže nastal čas pustit se do utváření nové podoby vaší zahrady? Toužíte po krásné zahradě jako z pohádky? Pak zkuste do jejího vytváření zapojit některé z prvků feng shui https://www.gardenatelier.cz/feng-shui-na-zahrade/ pro dokonalou rovnováhu okolí vašeho domu.
kameny v řece

I okolí vašeho domu může být zajímavé, designově propracované s dostatkem místa potřebného pro odpočinek, uklidnění a relaxaci. Zařiďte si královskou zahradu, kterou vám budou sousedi závidět a na které naleznete potřebný klid k relaxaci a také dostatek zeleně, která je pro náš život velice důležitá a působí blahodárně na lidskou psychiku. Upravte si okolí vašeho rodinného domu podle vlastních představ a do jeho tvorby zahrňte také prvky tohoto oblíbeného východního učení. V tomto případě by zahrada neměla působit přeplácaným dojmem. Vhodné je také nevzhledné betonové ploty a zdi nahradit třeba živým plotem.
Jaké prvky feng shui můžete zakomponovat do vaší zahrady?

·         Voda

–          jezírko, potůček, fontánka a podobně dodají vaší zahradě potřebnou energii a přilákají ptáky nebo jiná drobná zvířata. Zároveň vám také poskytnou příjemné osvěžení v horkých letních dnech.

·         Kámen

–          vhodná je skalka, která zkrášlí vaši zahradu

·         Dřevo

–          pergola, terasa, altánek, posezení a podobně nejen že oživí vaši zahradu, ale také vám poslouží k příjemnému posezení a odpočinku.

·         Kov

–          Různé dekorace, konstrukce, spojovací materiály a podobně.
kameny feng shui

Díky dokonalému uskupení přírodních prvků získáte přívaly pozitivní energie, která vás posílí. Pokud si nevíte rady a chtěli byste mít vaši zahradu v tomto stylu, pozvěte si specialistu, který se v tomto oboru orientuje a může vám poradit praktické typy k přetvoření okolí vašeho rodinného domu tak, aby vám poskytl příjemnou harmonii a klid při každém pobytu před vaším domem.

 

Vytvořte si harmonickou zahradu
5 (100%)2

Categories: Dům a byt